Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres ne Tirane

ID TRR-524-33Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 3
Sipërfaqe m2 80
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dibres

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres prane kompleksit Tower Bridge ne Tirane.
Banesa pozicionohet ne katin e 3 te nje vile private.
Me nje siperfaqe totale prej 80m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje, kuzhine e vecuar, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Shtepia jepet me qira totalisht e mobiluar dhe ne gjendje shume te mire.
Eshte pjese e nje vile private ne rruge kryesore.
Zona eshte e zhvilluar dhe lidhet me shpejt me zonen e Oxhakut, zonen e Alliasit, zonen e Porcelanit etj.

Cmimi 400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane.

Pozicionohet ne katin perdhe ne nje palla
Me Qira 316-9b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges Themistokli Germenji ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin
Me Qira 518-22d 450 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges Themistokli Germenji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje ...

Apartament 1+1  me qera ne kompleksin ne rrugen Artan Lenja ne Tirane.

Apartamenti ndodhet n
Me Qira 118-8d 350 €

Apartament 1+1  me qera ne kompleksin ne rrugen Artan Lenja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne ne katin e ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallat t
Me Qira 1018-31L 280 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallat te ri shume prane me ...

partament 1+1 me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete ten je pallati te r
Me Qira 1022-17G 500 €

partament 1+1 me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete ten je pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te
Me Qira 1215-35K 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1  me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Apartamenti ndhodhet ne kati
Me Qira 217-24d 500 €

Apartament 1+1  me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Apartamenti ndhodhet ne katin e trete te nje ...

Apartamet 1+1 per qera prane zones se Freskut ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Me Qira 723-32X 350 €

Apartamet 1+1 per qera prane zones se Freskut ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje ...