Apartament 2+1 me qira prane Universitetit Mesdhetar ne Tirane

ID TRR-423-54X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 2
Sipërfaqe m2 81
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shefqet Musaraj


Apartament 2+1 me qira prane Fakultetit te Shkencave Sociale ne rrugen Shefqet Musaraj.
Apartamenti eshte I pozicionuar ne katin e dyte banim , me orientim perendimor.
Ofron nje siperfaqe prej 81 m2 dhe eshte I organizuar ne: sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi , tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, eshte I arreduar me mobilim modern dhe te investuar viteve te fundit.  
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga dy kondicionere te pozicionuar ne sallon dhe ne njeren nga dhomat e gjumit. 
Ambiente perfekt per familjare. Prane pallatit do te gjeni cdo  fasilitet te nevojshem per nje jetese te kendeshme dhe te rehatshme. 
Pallati ka akses te shpejte ne Bulevardin Gjergj Fishta , ne rrugen e Kavajes dhe ne zonen 21 Dhjetori .

Cmimi: 500 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje ndertese t
Me Qira 515-19b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje ndertese te re por pa ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rrugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat
Me Qira 117-46L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rrugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter buze ...

Apartament me qera prane Qendres Globe ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete te nje pa
Me Qira 118-14R 575 €

Apartament me qera prane Qendres Globe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati te ri te ...

Apartament 2+1 me qera tek ish fusha aviacionit.
Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri te mir
Me Qira 622-40Z 400 €

Apartament 2+1 me qera tek ish fusha aviacionit. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri te mireadministruar me dy ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Kjo prone megjithese ndodhet ne kat
Me Qira 1013-18 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Kjo prone megjithese ndodhet ne katin e IV-rt te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Eduart Mano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 1014-72b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Eduart Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane .

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje palla
Me Qira 815-30m 450 €

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane . Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina tek Liqeni i Thate.
Apartamenti  ndodhet ne katin
Me Qira 123-52R 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina tek Liqeni i Thate. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje ...