Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane

ID TRR-323-19Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350
Kati 5
Sipërfaqe m2 65
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Durresit

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Durresit, prane qendres se Tiranes.
Banesa ndodhet ne katin e 5-te por jo te fundit te nje pallati te  vjeter pa ashensor.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 65m2  te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka akses ne ballkon, nje dhome gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Orientimi i apartamentit eshte Perendim duke i mundesuar baneses ndricim natyral dhe pamje te lire te qytetit te Tiranes.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Ka akses direkt ne rrugen Muhamet Gjollesha, Blloku i ambasadave, Zogun e Zi etj.

Cmimi 350 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Hasan Vogli ne zonen e Selites ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e
Me Qira 324-28Z 450 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Hasan Vogli ne zonen e Selites ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ...

Apartament me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje vile e cila
Me Qira 721-8V 250 €

Apartament me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje vile e cila ndodhet buze ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te nje
Me Qira 616-42K 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri pr
Me Qira 215-53b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku prane Gjykates se Larte ne Tirane.

Ndodhet ne kat
Me Qira 1118-18E 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku prane Gjykates se Larte ne Tirane. Ndodhet ne katin e VII-te te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Viktor Eftemiu, prane zyrave te KESH ne Tirane.

Apartamenti ndodhet
Me Qira 1217-54R 265 €

Apartament me qera ne rrugen Viktor Eftemiu, prane zyrave te KESH ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 919-41S 330 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Shtepia ka ...

Apartament 1+1 me qera prane Shkolles se Baletit ne Tirane.

Banesa pozicionohet ne katin e IV te
Me Qira 513-22 300 €

Apartament 1+1 me qera prane Shkolles se Baletit ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e IV te nje pallati ...