Apartament 1+1 me qira ne zonen e Ali Demit ne Tirane

ID TRR-1223-17Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 2
Sipërfaqe m2 50
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ali Demi

Apartament 1+1 me qira prane shkolles Kushtrimi i Lirise, ne rrugen Ali Demi, Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te vjeter pa ashensor po me hyrje te rinovuar.
Me nje siperfaqe te brendshme prej 50m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, nje dhoma gjumi, nje tualet, korridor lidhes dhe nje ballkon.
Orientimi nga Lindja mundeson ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner inverter te vendosur ne sallon.
Shtepia jepet me qira totalisht e  mobiluar me cdo gje te re dhe te pabanuar me pare.
Banesa eshte pjese e nje pallati te vjeter i ndertuar i pozicionuar ne rruge kryesore.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si Bulevardi Bajram Curri, rruga Myslym Lela, rrethrrotullimi i Shkozes etj.
Mundesi parkimi perreth pallatit.

Cmimi: 45.000 leke/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina shume prane sheshit Willson ne Tirane.
Shtepia po
Me Qira 1023-42Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina shume prane sheshit Willson ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin ...

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 ne nje pallat te ri buze r
Me Qira 615-20b 350 €

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 ne nje pallat te ri buze rruge ...

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collkau ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te r
Me Qira 915-1b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collkau ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane parkut ...

Apartament 1+1 per qira prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet e katin e pare te nje palla
Me Qira 221-26V 490 €

Apartament 1+1 per qira prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet e katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 716-36b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri, prane stadiumit ...

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat
Me Qira 421-5V 350 €

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qira prane shkolles Arben Broci, ne zonen e Myslym Shyrit ne Tirane.
Banesa eshte e p
Me Qira 223-53Z 400 €

Apartament me qira prane shkolles Arben Broci, ne zonen e Myslym Shyrit ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin ...