Apartament 1+1 me qira prane zones se Komunes se Parisit ne Tirane

ID TRR-623-39Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 5
Sipërfaqe m2 68.25
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Petro Korcari

Apartament 1+1  me qira ne rrugen Petro Korcari, shume prane Kompleksit Kika 2 ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati te vjeter pa ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 68m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka akses ne ballkon, nje dhome gjumi, nje tualet , dhe korridori  lidhes.
Shtepia eshte e orientuar nga Perendimi duke bere qe te jete e ndricuar pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne secilin ambient.
Shtepia eshte e saporinovuar me nje stil bashkehore dhe e pabanuar me pare.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhdet shpejt me akset kryesore rrugore si zona e stadiumit Dinamo, zona e Vasil Shantos, zona e 21 Dhjetorit etj.

Cmimi 400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e katert te nje p
Me Qira 1219-5S 420 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 11-te ne nje komplek
Me Qira 216-8b 290 €

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 11-te ne nje kompleks pallatesh te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te
Me Qira 1215-35K 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri ...


Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e shtate te n
Me Qira 120-6S 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje
Me Qira 516-3K 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Qemal Guranjaku ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje p
Me Qira 718-30L 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Qemal Guranjaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter ...

Apartament 1+1 me qira prane rruges se Kosovareve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7 te nje  pa
Me Qira 221-24V 320 €

Apartament 1+1 me qira prane rruges se Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7 te nje  pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut tek pallatet Agimi, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e I
Me Qira 818-29E 330 €

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut tek pallatet Agimi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e I-re te nje pallati ...