Apartament 1+1 me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-223-44Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 2
Sipërfaqe m2 50
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Bajram Curri

Apartament me qira tek Bulevardi Bajram Curri, tek Pallatet Agimi, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati pa ashensor.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 50m2  te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet, korridori lidhes.
Apartamenti jepet me qira totalisht i mobiluar me cdo gje te re dhe ne menyre moderne.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner te vendosur ne te dy ambientet.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Myslym Shyri, rruga Sami Frasheri, zonen e Bllokut, zonen e Tajvanit etj.

Cmimi 700 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Kavajes.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri.

Shtepia
Me Qira 720-19V 650 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Kavajes. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri. Shtepia ka nje siperfaqe ...

Apartament 1+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes.
Ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri s
Me Qira 219-18L 600 €

Apartament 1+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes. Ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri shume prane Sheshit ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pal
Me Qira 1221-52N 600 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me nje ...

Apartament  1+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba prane Sheshit Skenderbej.
Apartamenti  ndo
Me Qira 323-11R 600 €

Apartament  1+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba prane Sheshit Skenderbej. Apartamenti  ndodhet ne katin e ...

Apartament 1+1 me qira te kompleksi Kika, ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte t
Me Qira 722-13G 600 €

Apartament 1+1 me qira te kompleksi Kika, ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Faik Konica, prane Fakultetit te Gjuheve te Huaja ne Tirane.
Pozic
Me Qira 1122-72V 600 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Faik Konica, prane Fakultetit te Gjuheve te Huaja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...

Apartament 1+1 me qera ne Joy Residence shume prane me qendren tregtare TEG.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 922-35A 650 €

Apartament 1+1 me qera ne Joy Residence shume prane me qendren tregtare TEG. Pozicionohet ne katin e 2te te nje ...

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katet e larta ne nje pallat te
Me Qira 316-46b 800 €

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta ne nje pallat te ri, prane Aba ...