Apartament 1+1 me qira prane Sheshit Willson ne Tirane

ID TRR-1023-42Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 3
Sipërfaqe m2 67
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sulejman Delvina

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina shume prane sheshit Willson ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te pajisur me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 67m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja e baneses mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Orientimi eshte VeriPerendim.
Shtepia eshte e pajsiur me te gjithe elektroshtepiaket dhe elemente e tjere te rendesishem per nje jetese sa me komode.
Pallati eshte e veshur me sistem kapot dhe e pajisur me ashensor,
Zona ka akses te shpejte ne zonen e Liqenit Artificial te Tiranes, zona e Stadiumit Dinamo, rruga Sami Frasheri etj.
Mundesi parkimi rreth pallatit per residentet.

Cmimi 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te n
Me Qira 1215-62K 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Zihni Sako, prane zones se Xhamllikut dhe Oxhakut ne Tirane.
Shtep
Me Qira 1123-41Z 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Zihni Sako, prane zones se Xhamllikut dhe Oxhakut ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 717-43L 430 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3-kateshe ...

Apartament 1+1 me qira prane Ministrise se Mbrojtjes ne Tirane.

Banesa Pozicionohet ne katin e ka
Me Qira 324-61C 450 €

Apartament 1+1 me qira prane Ministrise se Mbrojtjes ne Tirane. Banesa Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati ...

Apartament 1+1 me qira ne Bulevardin Bajram Curri, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10te te nje pallat
Me Qira 1022-8Z 530 €

Apartament 1+1 me qira ne Bulevardin Bajram Curri, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10te te nje pallati te ri te ne rruge ...

Apartament 1+1 me qera prane gjimnazit te gjuheve te huaja Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 719-18L 400 €

Apartament 1+1 me qera prane gjimnazit te gjuheve te huaja Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament 1+1 me qira ne Rrugen e Dafinave prane Drejtorise Rajonale Tatimore Tirane.
Banesa pozic
Me Qira 223-40R 400 €

Apartament 1+1 me qira ne Rrugen e Dafinave prane Drejtorise Rajonale Tatimore Tirane. Banesa pozicionohet  ne ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica, prane Fakultetit te Gjuheve te Huaja ne Tirane.
Pozic
Me Qira 1122-69V 550 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica, prane Fakultetit te Gjuheve te Huaja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...