Apartament 1+1 me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-823-5A
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 5
Sipërfaqe m2 77
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Perlat Rexhepi

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5te te nje pallati te ri me 2 ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 77m2 dhe organizohet ne nje sallon se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil modern dhe eshte i shtruar i gjithi me parket.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga sistemi qendror chiller.
Ne katin -1 te pallatit ofrohet dhe nje post parkimi i perfshire ne cmim.
Zona ku pallati pozicionohet eshte mjaft e zhvilluar dhe e preferuar, lidhet direkt me Sheshin Wilson, Stadiumin Dinamo, Parkun e Liqenit dhe Bulevardin Deshmoret e Kombit.


Cmimi: 1000 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per qira  perballe Fakultetit te Gjuheve te Huaja ne Tirane

Apartamenti
Me Qira Trr-320-28N 1100 €

Apartament 1+1 per qira  perballe Fakultetit te Gjuheve te Huaja ne Tirane Apartamenti ndodhe ne katin e ...

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te
Me Qira 916-40K 900 €

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te banim te nje nga ...

Apartament me qera tek Libri Universitar ne Bllok.
Ndodhet ne rrugen Abdyl Frasheri, ne nje pallat
Me Qira 314-36a 900 € €

Apartament me qera tek Libri Universitar ne Bllok. Ndodhet ne rrugen Abdyl Frasheri, ne nje pallat te ri dhe shume te ...