Apartament 1+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane. (TRR-916-40K)

ID TRR-916-40K
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 900 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 94.3 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dervish Hima

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te banim te nje nga pallateve me luksoze te qytetit.

Ka nje hapesire banimi prej 94.3 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, dhome gjumi, tualet, garderob, korridor dhe 2 ballkone.

Shtepia ofrohet e mobiluar ne menyre moderne dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Apartamenti orientohet nga veriu dhe eshte i pajisur me ajer te kondicionuar per ngrohje-ftohje.

Pallati ndodhet prane shume sherbimeve te ndryshme dhe nga ketu krijohet lehtesisht akses ne rrugen e Elbasanit, rruga Papa Gjon Pali, rrugen Faik Konica.

Pallati ofron recepsion, 4 ashensor, siguri, uje/drita 24 h.

Cmimi 900 euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Prona ndodhet ne katin e peste te nje pal
Me Qira 320-3H 800 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane. Prona ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri te ...

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane, shume prane me kompleksin Tajvan dhe Parkun R
Me Qira 116-16a 800 €

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane, shume prane me kompleksin Tajvan dhe Parkun Rinia. I ...

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katet e larta ne nje pallat te
Me Qira 316-46b 800 €

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta ne nje pallat te ri, prane Aba ...

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane
Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te
Me Qira 419-21T 850 €

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ...

Apartament me qira ne zonen shume prane Bllokut dhe stadiumit Dinamo ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Me Qira 920-30a 800 €

Apartament me qira ne zonen shume prane Bllokut dhe stadiumit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament 1+1 per qira  perballe Fakultetit te Gjuheve te Huaja ne Tirane

Apartamenti
Me Qira Trr-320-28N 1000 €

Apartament 1+1 per qira  perballe Fakultetit te Gjuheve te Huaja ne Tirane Apartamenti ndodhe ne katin e ...