Apartament 1+1 me qira ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane

ID TRR-722-13G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 75 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Tish Dahia

Apartament 1+1 me qira te kompleksi Kika, ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Ofron nje siperfaqe prej 75 m2 te organizuar ne: sallon, kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Shtepia eshte e arreduar me nje stil modern dhe eshte e pabanuar me pare.  
Gjithe siperfaqja e brendshme eshte e shtruar me nje parket.
Kuzhina eshte e pajisur me frigorifer, sobe, lavatovilje etj.
Te gjitha dhomat kane drite natyrale pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit sigurohet nga dy kondicionere te pozicionuar perkatesisht ne sallon dhe dhomen e gjumit.
Kompleksi ofron siguri dhe eshte i pajisur me te gjitha fasilitetet e nevojshme si: kende lojrash per femijet, farmaci, supermarkete etj.
Ka akses ne zonen e Komunes se Parisit, ne rrugen Medar Shtylla, Osman Myderizi, zonen e Selites etj.

Cmimi 600 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallat
Me Qira 1219-10L 700 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, buze rruge ...

Apartament me qera prane stadiumit Qemal Stafa, mbi pasticeri Venezia ne Tirane.

Apartamenti ndod
Me Qira 418-46d 550 €

Apartament me qera prane stadiumit Qemal Stafa, mbi pasticeri Venezia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament 1+1 me qira ne fillim te rruges se Dibres, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte ten je pal
Me Qira 922-31G 700 €

Apartament 1+1 me qira ne fillim te rruges se Dibres, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ten je pallati te ri me ...

partament 1+1 me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete ten je pallati te r
Me Qira 1022-17G 500 €

partament 1+1 me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete ten je pallati te ri me ...

Garsoniere me qera mujore ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje nderte
Me Qira 918-27E 500 €

Garsoniere me qera mujore ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re. Ka nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat t
Me Qira 1018-41L 550 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri shume prane me ...

Apartament 1+1 me qira tek Residenca Kodra e Diellit 1 ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 1-te te
Me Qira 323-32Z 500 €

Apartament 1+1 me qira tek Residenca Kodra e Diellit 1 ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 per qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te
Me Qira 1121-32V 700 €

Apartament 1+1 per qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...