Apartament 1+1 me qira ne zonen e Myslym Shyrit ne Tirane

ID TRR-1222-39Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 6
Sipërfaqe m2 65
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Myslym Shyri


Apartament me qira ne rrugen Myslym Shyri, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 6te te nje pallati ri te pajisur me ashensor.
Shtepia ka nje siperfaqe totale 65m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet, korridori lidhes dhe nje ballkon.
Banesa eshte e orientuar nga jugu duke i mundesuar shtepise ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Apartamenti ofrohet per qira totalisht i mobiluar me cdo gje te re dhe i pabanuar me pare.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati qe ofron: adminstrim dhe ashensor.
Zona eshte shume e preferuar dhe  lidhet shpejt me rrugen e Kavajes, rrugen Muhamet Gjollesha, 21 dhjetorin, qendren e Tiranes, zonen e Bllokut.

Cmimi 400 euro/muaj.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne Tirane, tek rruga e Kavajes.

Apartamenti pozicionohet ne katin e 11-te
Me Qira 915-30m 300 €

Apartament 1+1 me qera ne Tirane, tek rruga e Kavajes. Apartamenti pozicionohet ne katin e 11-te te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te r
Me Qira 1215-22b 330 €

Apartament me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera ne kompleksin Magnet ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6 te nje kompleksi te ri
Me Qira 1019-43S 380 €

Apartament 1+1 me qera ne kompleksin Magnet ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje kompleksi te ri pallatesh. Shtepia ...

Apartament me qira prane Kopshtit 4 Stinet ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim te
Me Qira 1221-32N 420 €

Apartament me qira prane Kopshtit 4 Stinet ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallat te ri pa ...

Apartament 1+1 me qera prane Liceut Artistik ne Tirane.

Ndodhet ne katin e peste dhe te fundit te
Me Qira 918-8d 300 €

Apartament 1+1 me qera prane Liceut Artistik ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste dhe te fundit te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te vjete
Me Qira 1019-6L 280 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter prane me rrugen ...

Apartament me qera ne rrugen Kolombo ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks t
Me Qira 315-21b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Kolombo ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks te ri pallatesh ...

Apartament 1+1 me qera pas Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te
Me Qira 914-1j 350 €

Apartament 1+1 me qera pas Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, buze rruges ...