Apartament 1+1 me qira prane 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRR-423-8A
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 euro
Kati 7
Sipërfaqe m2 66m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frederik Shiroka

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka, shume prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e 7te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 66m2 dhe organizohet ne nje sallon, kuzhine pak te vecuar, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Shtepia ofrohet e mobiluar dhe me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese komode.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit mundesohet nga nje kondicioner i vendosur ne sallon.
Zona eshte e zhvilluar, lidhet direkt me rrugen Muhamet Gjollesha, kryqezimin e 21 Dhjetorit dhe rrugen e Kavajes.


Cmimi: 400 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Durresit shume prane Zogut Te Zi ne Tirane.

Apartamenti eshte i v
Me Qira 617-42K 350 €

Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Durresit shume prane Zogut Te Zi ne Tirane. Apartamenti eshte i vendosur ne katin e ...

Apartament me qera rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Ndodhet ne aktin e 5-te te nje pallati te ri b
Me Qira 517-31L 300 €

Apartament me qera rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne aktin e 5-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 1+1 per qira tek rruga Shefqet Musaraj ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 6,
Me Qira 923-17X 300 €

Apartament 1+1 per qira tek rruga Shefqet Musaraj ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 6, kati i fundit, i ...

Apartament me qira ne rrugen rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 3 &nbsp
Me Qira 822-16Z 350 €

Apartament me qira ne rrugen rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 3  te nje pallati te ...


Apartament 1+1 me qira ne fillim te Rruges se Kavajes, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne k
Me Qira 1122-35Z 450 €

Apartament 1+1 me qira ne fillim te Rruges se Kavajes, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 6te te nje ...

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ek
Me Qira 222-34V 350 €

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament 1+1 me qira tek Residenca e Kodra e Diellit 2 ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e
Me Qira 424-25Z 500 €

Apartament 1+1 me qira tek Residenca e Kodra e Diellit 2 ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nj
Me Qira 818-16d 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...