Apartament 1+1 me qira prane Kopshtit Botanik, ne Tirane

ID TRR-822-1Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 280
Kati 2
Sipërfaqe m2 65
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Selite e Vjeter

Apartament 1+1 me qira prane Kopshtit Botanik , ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Banesa ka nje siperfaqe totale 65m2 te oganizuar ne sallon ndenje se bashku me ambjent gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet,nje ballkon, dhe korridori lidhes.
Apartamenti jepet per qira bosh i pajisur vetem me ambjentin e gatimit,dhe kondicioner.Pallati ofron adminstrim dhe ashensor.
Zona ka akses te lehte me Unazen e Madhe, Kopshtin zologjik, Kodren e diellit etj.

Cmimi 280 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne prane qendres se Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste ten je palla
Me Qira 717-56d 300 €

Apartament me qera ne prane qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e peste ten je pallati te vjeter. Ka ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje kom
Me Qira 118-1d 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje kompleksi te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Teodor Ruzvelt prane qendres Kristal ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Me Qira 622-37G 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Teodor Ruzvelt prane qendres Kristal ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament me qera prane rruges se Durresit, ne krah te Ambasades Kineze, rruga Vellezerit Manastirl
Me Qira 118-21a 350 €

Apartament me qera prane rruges se Durresit, ne krah te Ambasades Kineze, rruga Vellezerit Manastirliu ne ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati t
Me Qira 1019-24S 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter. Shtepia ...

Apartament 1+1 me qera ne Tirane.
I pozicionuar ne katin e III-te te nje pallati, apartamenti ofron
Me Qira 1113-32 250 €

Apartament 1+1 me qera ne Tirane. I pozicionuar ne katin e III-te te nje pallati, apartamenti ofron 65 m2. Ne cmim ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e katert te
Me Qira 223-49G 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te ...


Apartament me qira ne rrugen Myslym Shyri, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 6te t
Me Qira 1222-39Z 400 €

Apartament me qira ne rrugen Myslym Shyri, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 6te te nje pallati ri te ...