Apartament 1+1 me qira prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane

ID TRR-124-4Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 2
Sipërfaqe m2 65
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Peti


Apartament 1+1 me qira ne rugen Peti prane Liqenit Artificial, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 68m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi, nje ballkon, nje tualet dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Orientimi i shtepise eshte Perendim duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Banesa jepet me qira totalisht e mobiluar dhe shume pak e banuar.
Eshte pjese e nje pallati te pajisur me ashensor qe ofron administrim dhe i pajisur me kamera sigurie.
Zona ka akses te shpejte me Liqenin Artificial, zonen e Kopshtit Zoologjik, zonen e Liqenit te Thate.

Cmimi: 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Irfan Tomini prane Bulevardit Bajram Curri.
Ndodhet ne katin e 2
Me Qira 523-13X 400 €

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Irfan Tomini prane Bulevardit Bajram Curri. Ndodhet ne katin e 2 banim,me orientim ...


Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e shtate te n
Me Qira 120-6S 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera afer qendres ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati t
Me Qira 217-13d 400 €

Apartament 1+1 me qera afer qendres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartamente me qira ne Rrugen Pandeli Vangjeli , afer Ambasades Turke.Te ndodhura ne nje rezidence &
Me Qira 920-39i 400 €

Apartamente me qira ne Rrugen Pandeli Vangjeli , afer Ambasades Turke.Te ndodhura ne nje rezidence  te sapo ...

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, pr
Me Qira 216-9b 550 €

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane ish ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 717-43L 430 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3-kateshe ...

Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Siri 2, ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne
Me Qira 1023-25Z 450 €

Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Siri 2, ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne ne katin e 7 dhe ...

Apartament 1+1 me qira prane restorant Bujtina e Gjelit ne zonen  e Don Boskos, ne Tirane.
Ban
Me Qira 1122-8Z 450 €

Apartament 1+1 me qira prane restorant Bujtina e Gjelit ne zonen  e Don Boskos, ne Tirane. Banesa eshte e ...