Apartament 1+1 me qira tek Residenca Zirkon ne Tirane

ID TRR-423-43Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 300
Kati 9
Sipërfaqe m2 63
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kongresi i Manastirit

Apartament me qira tek Residenca Zirkon, ne rrugen Kongresi i Manstirit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 63m2  dhe siperfaqe te brendshme 56m2 te organizuar sallon se bashku me kuzhine e cila ka akses ne ballkon, nje dhome gjumi e cila ka akses gjithashtu ne ballkon, nje tualet dhe korridori lidhes.
Apartamenti ofrohet me qira pjeserisht i mobiluar me ambientin e kuzhines.
Ofrohet per qira dhe per zyra.

Kompleksi ofron adminstrim, ashensor dhe eshte i pajisur me kamera sigurie.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga Dibres, rruga Bardhyl, rruga Kujtim Laro etj.

Disponon nje post parkimi me kosto ekstra.

Cmimi 300 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 1-re ne nje pallat te ri, pr
Me Qira 216-24b 250 €

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-re ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera ne Sheshin Karl Topia ne zonen Zogu i Zi ne Tirane.

Hyrja ndodhet ne katin
Me Qira 817-2K 400 €

Apartament 1+1 me qera ne Sheshin Karl Topia ne zonen Zogu i Zi ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 11-te te nje ...

Apartament 1+1  me qera ne kompleksin ne rrugen Artan Lenja ne Tirane.

Apartamenti ndodhet n
Me Qira 118-8d 350 €

Apartament 1+1  me qera ne kompleksin ne rrugen Artan Lenja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne ne katin e ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Gjon Mili ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e trete te nje shtepie
Me Qira 222-3S 250 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Gjon Mili ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje shtepie private. Ka nje ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Stavri Themeli, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 1
Me Qira 922-29\ 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Stavri Themeli, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 1 te nje vile 4 ...

Apartament 1+1 me qera afer qendres ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati t
Me Qira 217-13d 400 €

Apartament 1+1 me qera afer qendres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 1+1 me qera ne Tirane.
I pozicionuar ne katin e III-te te nje pallati, apartamenti ofron
Me Qira 1113-32 250 €

Apartament 1+1 me qera ne Tirane. I pozicionuar ne katin e III-te te nje pallati, apartamenti ofron 65 m2. Ne cmim ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nj
Me Qira 316-48K 220 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ...