Apartament 1+1 me qira prane Qendres ne Tirane

ID TRR-323-34Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 7
Sipërfaqe m2 95
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Barrikadave

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Barrikadave, prane gjimnazit Sami Frasheri, ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 95m2  te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet, korridori lidhes, dhe nje verande me siperfaqe 25m2.
Orientimi i apartamentit eshte Perendim duke i mundesuar baneses ndricim natyral dhe pamje te lire te qytetit te Tiranes.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon dhe tek dhoma e gjumit.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati qe ofron administrim, dhe ashensor.
Ka akses direkt ne zonen e Bulevardit te Zogut te Pare, zonen e Selvise, zonen e Qendres, zonen e Ish Stacionit te Trenit.

Cmimi 500 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne fund te rruges Hoxha Tahsim, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1 te nje vile priv
Me Qira 1122-3Z 400 €

Apartament me qira ne fund te rruges Hoxha Tahsim, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1 te nje vile private ne kryqezimin e ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Isa Boletini prane rruges se Dibres.
Shtepia pozicionohet ne katin
Me Qira 823-11R 390 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Isa Boletini prane rruges se Dibres. Shtepia pozicionohet ne katin e 6-te te nje ...

Apartament 1+1 me qera me qera ne zonen e Lundres ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 618-47d 550 €

Apartament 1+1 me qera me qera ne zonen e Lundres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje residence. Ka ...

Apartament 1+1 prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje palla
Me Qira 720-21D 400 €

Apartament 1+1 prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 1+1 me qera prane Ring Center ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri pra
Me Qira 418-28L 450 €

Apartament 1+1 me qera prane Ring Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament per qira ne rrugen Ismail Qemali, prane zones se TVSH dhe Liceut Artistik ne Tirane.
Poz
Me Qira 423-19Z 600 €

Apartament per qira ne rrugen Ismail Qemali, prane zones se TVSH dhe Liceut Artistik ne Tirane. Pozicionohet ne katin ...

Apartament 1+1 me qira ne Rrugen e Dafinave prane Drejtorise Rajonale Tatimore Tirane.
Banesa pozic
Me Qira 223-40R 400 €

Apartament 1+1 me qira ne Rrugen e Dafinave prane Drejtorise Rajonale Tatimore Tirane. Banesa pozicionohet  ne ...