Apartament 1+1 me qira tek Ish Fusha e Aviacionit ne Tirane

ID TRR-821-9V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 10
Sipërfaqe m2 66
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Ish Fusha e Aviacionit

Apartament me qira prane rruges Driten Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri te ndertuar vitet e fundit tek Ish Fusha e Aviacionit.
Hyrja me 66 m2 siperfaqe organizohet ne sallon bashke me kuzhine, dhome gjumi, banjo, korridor dhe ballkon.
Ofrohet i mobiluar me nje stil teper komod dhe te kendshem, ku salloni, kuzhina dhe ambienti i ngrenies ndajne te njejten hapesire, kuzhina eshte e kompletuar me pajisje elektroshtepiake, dhoma gjumit eshte e arreduar me mobilie druri, banjoja eshte me dritare dhe e gjithe shtepia eshte e shtruar me pllaka.
Tek dhoma e gjumit ka dalje per ne ballkon i cili ka nje siperfaqe te bollshme dhe duke qene se ndodhet ne katin e 10, banesa ofron nje pamje piktoreske dhe te hapur te qytetit dhe maleve ne horizont.
Kondicioneri ne sallon siguron ngrohjen dhe ftohjen e ambientit shtepiak.
Orientohet nga jug-lindja dhe mundeson ndricim me drite natyrale pergjate gjithe dites.
Pallati eshte i pajisur me ashensor, ofron siguri dhe administrim te mire.
Ka akses ne rrugen Benjamin Kruta dhe zonen e 21 Dhjetorit.

Cmimi: 450 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Mustafa Matohiti.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri buze r
Me Qira 1014-23b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Mustafa Matohiti. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri buze rruge ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyt
Me Qira 1215-55K 500 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje objekti te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pal
Me Qira 618-4L 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, prane ...

Apartament me qera ne fillim te rruges Sami Frasheri ne Tirane.
Pozicinohet ne katin e 6-te ne nje
Me Qira 115-44r 350 €

Apartament me qera ne fillim te rruges Sami Frasheri ne Tirane. Pozicinohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri,buze ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Gjik Kuqali, ne zonen e Stadiumit Dinamo ne Tirane.
Shtepia pozici
Me Qira 723-1Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Gjik Kuqali, ne zonen e Stadiumit Dinamo ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 8 ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi
Me Qira 818-9L 500 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica, prane Fakultetit te Gjuheve te Huaja ne Tirane.
Pozic
Me Qira 1122-69V 550 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica, prane Fakultetit te Gjuheve te Huaja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...

Apartament me qera ne rrugen Nikolla Tupe.
Banesa ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues b
Me Qira 814-43b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Nikolla Tupe. Banesa ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues buze rruge ...