Apartament 1+1 me qira prane rruges Artan Lenja ne Tirane

ID TRR-823-54Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 1
Sipërfaqe m2 62
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Studenti


Apartament 1+1 me qira ne  rrugen Studenti, prane Fakultetit te Inxhinierise dhe Ndertimit.
Shtepia pozicionohet ne katin e 1 te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqe totale prej 62m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi e cila ka dalje ne ballkon, nje tualet dhe korridori lidhes.
Tualeti eshte i pajisur me dritare.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Shtepia eshte ne proces mobilimi, me cdo gje te re duke filluar me parketi, kuzhinen tualetin etj.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Muhamet Gjollesha, rruga Artan Lenja, ish Fusha Aviacionit zona e Laprakes etj.

Cmimi 450 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne Rezidencen Kodra e Diellit 2 ne Tirane.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej
Me Qira 522-32S 350 €

Apartament 1+1 me qira ne Rezidencen Kodra e Diellit 2 ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 52 m2 e ndare ne : ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani, prane rruges se Kosovareve ne Tirane.
Shtepia
Me Qira 324-53Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani, prane rruges se Kosovareve ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.
Ne katin e dyte te nje pallati te ri me
Me Qira 1019-10a 500 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Me nje ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Mustafa Lleshi, shume prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Pozic
Me Qira 723-51A 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Mustafa Lleshi, shume prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati
Me Qira 323-60G 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera prane gjimnazit te gjuheve te huaja Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 719-18L 400 €

Apartament 1+1 me qera prane gjimnazit te gjuheve te huaja Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e pare sip
Me Qira 1214-32a 350 € €

Apartament me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare siper dyqaneve ne nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pal
Me Qira 618-4L 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, prane ...