Apartament 1+1 me qira prane rruges se Barrikadave, ne Tirane

ID TRR-1122-14Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 4
Sipërfaqe m2 80
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Cerciz Topulli

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Cerciz Topulli, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4te te nje vile private.
Ka nje siperfaqe totale 80m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine me akses ne ballkon, nje dhome gjumi me akses ne ballkon, nje tualet, korridori lidhes dhe veranda.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon dhe dhome gjumi.
Apartamenti ka pamje te lire dhe te kendshme te qyetit te Tiranes.
Orientimi eshte jug duke mundesuar ndricim per gjate gjithe dites ne banese.
Jepet per qira totalisht i mobiluar me cdo gje te nevojshme per nje jetese sa me komode.
Eshte i shtruar me parket, vetrat jane dopjo xham.
Vila ofron siguri dhe privatesi.
Zona ka akses te shpejte me rrugen Bulevardin Zogu i pare, stacionin e trenit, qendren e Tiranes etj.

Cmimi: 450 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per qira prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet e katin e pare te nje palla
Me Qira 221-26V 490 €

Apartament 1+1 per qira prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet e katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat t
Me Qira 1018-41L 550 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri shume prane me ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Artan Lenja ne Tirane
Ndodhet ne katin e 8-te te nje kompleksi te
Me Qira 922-2G 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Artan Lenja ne Tirane Ndodhet ne katin e 8-te te nje kompleksi te ri pallatesh te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3
Me Qira 916-27 500 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Reshit Petrela, prane Ish Stacionit te Trenit ne Tirane.
Poziciono
Me Qira 1222-49R 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Reshit Petrela, prane Ish Stacionit te Trenit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te ...

Apartament 1+1 per qira prane rrethrrotullimit te Saukut te Vjeter, ne rrugen Xhebrahimet ne Tirane.
Me Qira 1023-32X 400 €

Apartament 1+1 per qira prane rrethrrotullimit te Saukut te Vjeter, ne rrugen Xhebrahimet ne Tirane.  Apartamenti ...

Apartament me qira ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne nje lagje te
Me Qira 222-14S 350 €

Apartament me qira ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje lagje te qete dhe shume te ...

Apartament me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te r
Me Qira 1215-22b 330 €

Apartament me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri prane rruges ...