Apartament 1+1 me qira prane rruges se Barrikadave ne Tirane

ID TRR-123-23Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 3
Sipërfaqe m2 60
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Vildan Luarasi

Apartament me qira ne rrugen Vildan Luarasi prane gjimnazit Sami Frasheri, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3te te nje vile private
Shtepia ka nje siperfaqe totale 60m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet, korridori lidhes dhe nje ballkon.
Banesa eshte e orientuar nga jugu dhe lindja duke i mundesuar shtepise ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja e shtepis mundesohet me kondicioner i vendosur ne sallon dhe dhome gjumi.
Apartamenti ofrohet per qira totalisht i mobiluar me cdo gje te re dhe i pabanuar me pare.
Apartamenti eshte pjese e nje vile private e pajisur me kamera sigurie.
Ne cmim eshte i perfshire uji, interneti dhe mirmbajtja e shkalles.
Zona eshte shume e preferuar dhe  lidhet shpejt me Bulevardin Zogu i Pare, Qendren e Tiranes, Rrugen Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit etj.

Cmimi 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8-te ne nje kompleks pal
Me Qira 115-10r 450 €

Apartament per qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te ne nje kompleks pallatesh. Ka nje ...

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Irfan Tomini prane Bulevardit Bajram Curri.
Ndodhet ne katin e 2
Me Qira 523-13X 400 €

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Irfan Tomini prane Bulevardit Bajram Curri. Ndodhet ne katin e 2 banim,me orientim ...

Apartament 1+1 me qira ne Bulevardin Bajram Curri, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10te te nje pallat
Me Qira 1022-8Z 530 €

Apartament 1+1 me qira ne Bulevardin Bajram Curri, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10te te nje pallati te ri te ne rruge ...

Apartament me qira prane Kopshtit 4 Stinet ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim te
Me Qira 1221-32N 420 €

Apartament me qira prane Kopshtit 4 Stinet ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallat te ri pa ...

Apartament  me qera ne hyrje te rruges Myslym Shyri.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekz
Me Qira 916-36L 400 €

Apartament  me qera ne hyrje te rruges Myslym Shyri. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues pa ashensor ...

Apartament me qira ne rrugen Selaudin Zorba ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje kompleksi te saponde
Me Qira 222-44N 390 €

Apartament me qira ne rrugen Selaudin Zorba ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje kompleksi te sapondertuar me nje cilesi ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Marko Bocari shume prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Eshte e poz
Me Qira 424-57Z 550 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Marko Bocari shume prane Liqenit Artificial ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka, shume prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane.
Me Qira 423-8A 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka, shume prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne ...