Apartament modern 1+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane

ID TRR-822-22A
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550 euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 55m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ndrek Luca

Apartament modern 1+1 me qera prane qendres Kristal ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 55m2 dhe eshte e organizuar ne nje sallon sebashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga dy kondicionere te pozicionuar perkatesisht nje ne sallon dhe nje ne dhomen e gjumit.
Ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil modern dhe bashkohor.
Eshte i orientuar nga Lindja.
Zona eshte mjaft e qete dhe e kerkuar si dhe ofron te gjitha sherbimet e nevojshme si: shkolla, kopshte, supermarket, farmaci etj.

Cmimi: 550 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova tek zona e Shallvareve, ne Tirane.

Ndodhet ne kat
Me Qira 913-21E 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova tek zona e Shallvareve, ne Tirane. Ndodhet ne katin e IV-rt te nje ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.
Ne katin e dyte te nje pallati te ri me
Me Qira 1019-10a 500 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Me nje ...

Apartament 1+1 me qera prane pasticeri Venecia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 518-59d 650 €

Apartament 1+1 me qera prane pasticeri Venecia ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament per qira ne rrugen Ismail Qemali, prane zones se TVSH dhe Liceut Artistik ne Tirane.
Poz
Me Qira 423-19Z 600 €

Apartament per qira ne rrugen Ismail Qemali, prane zones se TVSH dhe Liceut Artistik ne Tirane. Pozicionohet ne katin ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile
Me Qira 922-33Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile private ne rruge ...

Apartament 1+1 modern me qera prane ish-Ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane.

Kjo prone ju ofron nj
Me Qira 1013-10 500 €

Apartament 1+1 modern me qera prane ish-Ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane. Kjo prone ju ofron nje mobilim teper ...


Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e shtate te n
Me Qira 120-6S 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament me qira ne Kompleksin Arlis, rruga e Dibres ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6 te nje
Me Qira 822-24Z 420 €

Apartament me qira ne Kompleksin Arlis, rruga e Dibres ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...