Apartament 1+1 me qira prane rruges se Dibres, ne Tirane

ID TRR-822-17Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 300
Kati 4
Sipërfaqe m2 63
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Selaudin Zorba

Apartament me qira ne rrugen Selaudin Zorba ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 4  te nje pallati te ri te sapoperfunduar me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale 63m2 dhe organizohet ne kuzhine se bashku me sallon me akses ne ballkon, nje dhome gjumi  dhe nje tualet. 
Eshte e orientuar nga Perendimi  duke I mundesuar baneses ndricim natyral.
Pallati ofron administrim dhe ashensor.
Mundesohet dhe post parkimi me kosto ekstra ne katet e nendheshme.


Cmimi 300 euro/muaj.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje p
Me Qira 620-19D 280 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament me qera prane shkolles Jeronim De Rada ne Tirane.
Pozicionohet ne katin ne 3-te te nje p
Me Qira 317-6L 250 €

Apartament me qera prane shkolles Jeronim De Rada ne Tirane. Pozicionohet ne katin ne 3-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament modern me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te r
Me Qira 116-43L 350 €

Apartament modern me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane Vizion ...

Apartament me qera afer me rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 1116-46d 250 €

Apartament me qera afer me rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, ...

Garsoniere me qira prane Kompleksit Magnet, ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Banesa eshte e pozicion
Me Qira 1122-66Z 350 €

Garsoniere me qira prane Kompleksit Magnet, ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Adem Jashari ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallat
Me Qira 1218-34L 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Adem Jashari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter prane ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje
Me Qira 416-25K 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera ne Sheshin Karl Topia ne zonen Zogu i Zi ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e
Me Qira 817-2K 400 €

Apartament 1+1 me qera ne Sheshin Karl Topia ne zonen Zogu i Zi ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 11-te te nje ...