Apartament 1+1 me qira prane rruges se Durresit ne Tirane

ID TRR-624-16Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 830
Kati 2
Sipërfaqe m2 120
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mihal Duri

Apartament modern 1+1 me qira ne rrugen Mihal Duri shume afer rruges se Bogdaneve ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje vile private ne rruge kryesore.
Siperfaqja totale prej 120m2 eshte e organizuar me siperfaqe te brendshme prej 85m2 dhe siperfaqe verande prej 35m2.
Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi e cila ka akses ne verande, nje dhome gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes. 
Kuzhina eshte e pajisur me lavastoviglia, dhe tualeti me dritare.
Shtepia eshte e orientuar nga JugPerendimi duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja e baneses mundesohet me sistem qendror kondicionimi.
Apartamenti ofrohet me qira totalisht i mobiluar me nje stil modern dhe te pabanuar me pare.
Zona eshte lehte e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga e Durresit, rruga e Kavajes, zona e Qendres etj.

Cmimi 830 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per qira prane zones se 21shit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te r
Me Qira 522-31V 700 €

Apartament 1+1 per qira prane zones se 21shit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallat
Me Qira 1219-10L 700 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, buze rruge ...

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Me nje siperfaqe prej 94 m2 ambienti ndah
Me Qira 216-57b 700 €

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 94 m2 ambienti ndahet ne sallon, vend ...

Apartament 1+1 me qira tek Residenca Lake View ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2
Me Qira 724-11Z 800 €

Apartament 1+1 me qira tek Residenca Lake View ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te ...

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katet e larta ne nje pallat te
Me Qira 316-46b 800 €

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta ne nje pallat te ri, prane Aba ...

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te
Me Qira 916-40K 900 €

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te banim te nje nga ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te
Me Qira 714-18b 700 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 1+1 ne rrugen Hamdi Garunja, prane Liqenit te Thate ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte t
Me Qira 622-42G 800 €

Apartament 1+1 ne rrugen Hamdi Garunja, prane Liqenit te Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile, ne nje ...