Apartament 1+1 me qira prane shkolles se Baletit ne Tirane

ID TRR-224-41Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 2
Sipërfaqe m2 75
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Petro Nini Luarasi


Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, prane shkolles se Baletit ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin 2 te nje godine te pajisur me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 70m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen e cila ka akses ne ballkon, nje dhome gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon dhe dhomen e gjumit.
Orientimi i apartamentit eshte Veriperendim duke mundesuar ndricim natyral.
Ofrohet me qira totalisht i mobiluar.
Eshte pjese e nje godine me ashensor, pozicionuar ne rruge kryesore dhe e pajisur me kamera sigurie.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: zona e Ali Demit, rruga e Elbasanit, Bulevardin Bajram Curri etj.

Cmimi 500 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Cerciz Topulli, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4te te nje vil
Me Qira 1122-14Z 450 €

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Cerciz Topulli, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4te te nje vile private. Ka nje ...

Apartament me qira ne rrugen Myslym Shyri, prane qendres ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nj
Me Qira 323-53Z 600 €

Apartament me qira ne rrugen Myslym Shyri, prane qendres ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati buze ...

Apartament me qira ne rrugen Hamdi Garunja shume prane Hotel Radisson, ne Tirane.
Banesa eshte e po
Me Qira 123-31Z 400 €

Apartament me qira ne rrugen Hamdi Garunja shume prane Hotel Radisson, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e katert te
Me Qira 223-49G 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera shume prane Parkut Kombetar te Tiranes.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pal
Me Qira 218-70L 400 €

Apartament 1+1 me qera shume prane Parkut Kombetar te Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallatit te ri te ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Stavri Themeli, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 1
Me Qira 922-29\ 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Stavri Themeli, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 1 te nje vile 4 ...

Apartament 1+1 me qera shume prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje p
Me Qira 1118-44L 600 €

Apartament 1+1 me qera shume prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze ...


Apartament 1+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani, prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Me Qira 324-54Z 450 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani, prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane. Pozicionohet ne ...