Apartament 1+1 me qira prane Universitetit Marin Barleti ne Tirane

ID TRR-324-28Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 4
Sipërfaqe m2 63.54
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hasan Vogli

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Hasan Vogli ne zonen e Selites ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 63.54m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe dy ballkone.
Salloni dhe gjoma e gjumit kane akses ne ballkonet respektive.
Orientimi eshte Jug duke mundesuar ngrohjen dhe ftohjen pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Eshte pjese e nje pallati te sapoperfunduar te pajisur me ashensor.
Zona lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: zona e Kodres se Diellit, zona e Kristal Center, Autostrada Tirane-Elbasan.

Cmimi 450 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Me Qira 318-32L 500 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri por pa ...

Apartament me qira ne rrugen Vildan Luarasi prane gjimnazit Sami Frasheri, ne Tirane.
Banesa eshte
Me Qira 123-23Z 500 €

Apartament me qira ne rrugen Vildan Luarasi prane gjimnazit Sami Frasheri, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 1+1 prane rruges se Kosovareve ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje v
Me Qira 1118-36T 350 €

Apartament 1+1 prane rruges se Kosovareve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile. Ka nje ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te n
Me Qira 1215-62K 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 me qera prane Drejtorise se Policise ne Tirane.

Pozicionohet ne nje pallat eksistu
Me Qira 715-15m 350 €

Apartament 1+1 me qera prane Drejtorise se Policise ne Tirane. Pozicionohet ne nje pallat eksistues . Apartamenti ...

Apartament 1+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 12-te
Me Qira 422-3S 550 €

Apartament 1+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 12-te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qira prane Kopshtit Botanik , ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 2 te nje pall
Me Qira 822-1Z 350 €

Apartament 1+1 me qira prane Kopshtit Botanik , ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Apartament modern me qera ne rrugen Gridor Heba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ek
Me Qira 715-33b 500 €

Apartament modern me qera ne rrugen Gridor Heba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues prane ...