Apartament 1+1 me qira prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane

ID TRR-722-18Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 euro
Kati 9
Sipërfaqe m2 60m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Him Kolli

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 9te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 52m2 dhe siperfaqe totale 60m2 e organizuar ne nje sallon bashke me kuzhinen, nje dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Ofrohet totalisht i mobiluar.
Orientohet nga Perendimi.
Ka akses te lehte ne zonen e Myslym Shyrit, Rrugen e Kavajes dhe qendren se Tiranes.
Pallati eshte i mire administruar.

Cmimi 400 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Me Qira 819-15T 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament 1+1 per qira prane hotel Dinasty ne Tirane
Apartamenti  ndodhet ne katin e peste te
Me Qira 620-17V 300 €

Apartament 1+1 per qira prane hotel Dinasty ne Tirane Apartamenti  ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 1+1 prane Liqenit te Thate ne Tirane.  
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te
Me Qira 1023-5X 350 €

Apartament 1+1 prane Liqenit te Thate ne Tirane.   Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 me qera afer zones se Bllokut dhe Liqenit te Tiranes.

Shtepia ndodhet ne katin e 7
Me Qira 1218-31S 500 €

Apartament 1+1 me qera afer zones se Bllokut dhe Liqenit te Tiranes. Shtepia ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te
Me Qira 714-37b 300 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 919-41S 330 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Shtepia ka ...

Apartament modern 1+1 per qira prane rruges Mine Peza ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pa
Me Qira 421-12V 420 €

Apartament modern 1+1 per qira prane rruges Mine Peza ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues
Me Qira 415-79b 500 €

Apartament me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues prane rruges ...