Apartament 1+1 me qira prane zones se Selvise ne Tirane

ID TRR-424-14Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 9
Sipërfaqe m2 65
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres, prane Kopleksit Halili ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 9 te nje pallati te ri te sapoperfunduar.
Me nje siperfaqe prej 65m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet, nje ballkon dhe korridori lidhes.
Shtepia eshte e orientuar nga JugPerendimi duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja  mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Apartamenti ofrohet me qira totalisht i mobiluar dhe shume pak i banuar.
Ofron nje pamje te kendshme te qytetit te Tiranes.
Eshte pjese e nje pallati te ri te sapoperfunduar qe ofron administrim, ashensor dhe i pajisur me kamera sigurie.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me rrugen Bardhyl, rrugen Ferit Xhajko, zonen e Qendres, zonen e Pazarit te Ri etj.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.

Cmimi 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne rrugen Vildan Luarasi prane gjimnazit Sami Frasheri, ne Tirane.
Banesa eshte
Me Qira 123-23Z 500 €

Apartament me qira ne rrugen Vildan Luarasi prane gjimnazit Sami Frasheri, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani, prane rruges se Kosovareve ne Tirane.
Shtepia
Me Qira 324-53Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani, prane rruges se Kosovareve ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne rruge kryesore pra
Me Qira 114-33b 500 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne rruge kryesore prane qendres se ...

Apartament 1+1 per qera prane rruges Vilat Gjermane ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Me Qira 823-28X 500 €

Apartament 1+1 per qera prane rruges Vilat Gjermane ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje vile te ...

Apartament 1+1  me qira ne rrugen Petro Korcari, shume prane Kompleksit Kika 2 ne Tirane.
Shte
Me Qira 623-39Z 480 €

Apartament 1+1  me qira ne rrugen Petro Korcari, shume prane Kompleksit Kika 2 ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne ...

Apartament me qera prane stadiumit Qemal Stafa, mbi pasticeri Venezia ne Tirane.

Apartamenti ndod
Me Qira 418-46d 550 €

Apartament me qera prane stadiumit Qemal Stafa, mbi pasticeri Venezia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.
Ne katin e dyte te nje pallati te ri me
Me Qira 1019-10a 500 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Me nje ...