Apartament 1+1 per qira ne rrugen Faik Konica ne Tirane

ID TRR-1122-72V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 2
Sipërfaqe m2 50.3 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Faik Konica

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Faik Konica, prane Fakultetit te Gjuheve te Huaja ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2te te nje pallati te ri me ashensor, shume prane rruges kryesore.
Ofron nje siperfaqe prej 50.3 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine bashke, nje dhome gjumi, nje tualet, korridor lidhes dhe ballkon.
Banesa eshte e sapo rikonstruktuar, e mobiluar ne menyre bashkekohore dhe e pabanuar me pare.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga kondicionere te pozicionuar perkatesisht ne sallon dhe ne dhomen e gjumit si dhe ka ngrohje ne tualet.
Ambienti eshte i shtruar i gjithi me parket, i pajisur me grila elektrike dhe vetrata termo-izoluese.
Zona perreth eshte e zhvilluar dhe ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit, Liqenin Artificial dhe qendren e Tiranes.

Cmimi: 600 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, pr
Me Qira 216-9b 550 €

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane ish ...

Apartament 1+1 me qera ne Joy Residence shume prane me qendren tregtare TEG.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 922-35A 650 €

Apartament 1+1 me qera ne Joy Residence shume prane me qendren tregtare TEG. Pozicionohet ne katin e 2te te nje ...

Apartament 1+1 me ne rrugen Deshmoret e Fekenit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje vile
Me Qira 922-45G 500 €

Apartament 1+1 me ne rrugen Deshmoret e Fekenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile tri kateshe, shume ...

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pa
Me Qira 1117-62d 550 €

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 1+1 modern me qera prane ish-Ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane.

Kjo prone ju ofron nj
Me Qira 1013-10 500 €

Apartament 1+1 modern me qera prane ish-Ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane. Kjo prone ju ofron nje mobilim teper ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Artan Lenja ne Tirane
Ndodhet ne katin e 8-te te nje kompleksi te
Me Qira 922-2G 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Artan Lenja ne Tirane Ndodhet ne katin e 8-te te nje kompleksi te ri pallatesh te ...

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Me nje siperfaqe prej 94 m2 ambienti ndah
Me Qira 216-57b 700 €

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 94 m2 ambienti ndahet ne sallon, vend ...

Apartament 1+1 me qera prane Drejtorise se Policise ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e dyte te nj
Me Qira 1019-4a 500 €

Apartament 1+1 me qera prane Drejtorise se Policise ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...