Apartament 1+1 me qira prane zones se Xhamllikut ne Tirane

ID TRR-1123-41Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 9
Sipërfaqe m2 60
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Zihni Sako

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Zihni Sako, prane zones se Xhamllikut dhe Oxhakut ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 60m2  dhe siperfaqe te brendshme prej 52m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka akses ne nje ballkon shume te vogel, nje dhoma gjumi, nje tualet, dhe korridori lidhes.
Orientimi nga Lindja mundeson ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Shtepia ofrohet me qira totalisht e mobiluar,tualeti eshte i pajisur me dritare.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicionerit te vendosur ne sallon. 
Eshte pjese e nje pallati te ri qe ofron ashensor dhe  administrim.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga e Dibres, rruga Xhanfize Keko, dhe rruga Bardhyl.

Cmimi 400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Gjon Buzuku prane rruges se Dibres. 
Apartamenti pozicionohet
Me Qira 623-24R 450 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Gjon Buzuku prane rruges se Dibres.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 9-te ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 121-18G 300 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qira ne rrugen Siri Kodra, shume prane zones se Selvise dhe Qendres ne Tirane.
P
Me Qira 523-33Z 450 €

Apartament me qira ne rrugen Siri Kodra, shume prane zones se Selvise dhe Qendres ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Apartament me qira ne rrugen Hafiz Ibrahim Dalliu ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne nje vend t
Me Qira 222-18N 500 €

Apartament me qira ne rrugen Hafiz Ibrahim Dalliu ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje vend te qete dhe shume te ...

Apartament 1+1 me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati
Me Qira 1217-55L 450 €

Apartament 1+1 me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 1+1 me qera prane zones se 9-te katesheve.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te v
Me Qira 719-32L 290 €

Apartament 1+1 me qera prane zones se 9-te katesheve. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter te pajisur me ...

Apartament me qira prane rruges Driten Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri
Me Qira 821-9V 450 €

Apartament me qira prane rruges Driten Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri te ndertuar vitet e ...

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 ne nje pallat te ri buze r
Me Qira 615-20b 350 €

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 ne nje pallat te ri buze rruge ...