Apartament 1+1 me qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane

ID TRR-224-21Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 3
Sipërfaqe m2 76.53
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Karl Gega


Apartament 1+1 me qira ne rrugen Karl Gega, prane ish Stacionit te Trenit ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 76.3m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet, dhe nje ballkon te mbyllur me fasada xhami.
Orientimi nga Perendimi mundeson ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen me kondicioner te vendosur ne sallon.
Shtepia ofrohet me qira totalisht e mobuluar.
Eshte pjese e nje pallati te pajisur me ashensor qe ofron administrim.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: Rruga Ferit Xajko, Bulevardi Zogu I, Bulevardi i ri etj.
Mundesi parkimi rreth pallatit.

Cmimi 400 euro/muaj.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën


Apartament me qira ne rrugen e Durresit, prane gjimnazit Qemal Stafa, ne Tirane.
Banesa eshte e p
Me Qira 1122-67Z 450 €

Apartament me qira ne rrugen e Durresit, prane gjimnazit Qemal Stafa, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-te ne nje pallat t
Me Qira 215-25b 380 €

Apartament me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje palla
Me Qira 1214-4b 350 €

Apartament me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Stavri Themeli, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 1
Me Qira 922-29Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Stavri Themeli, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 1 te nje vile 4 ...

Apartament per qira ne rrugen Haxhi Sina, midis zones se Pazarit te Ri dhe zones se Selvise ne Tiran
Me Qira 423-17Z 450 €

Apartament per qira ne rrugen Haxhi Sina, midis zones se Pazarit te Ri dhe zones se Selvise ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Apartament 1+1 me kuzhine te vecuar me qira ne ne rrugen Muhamet Gjollesha, shume prane zones se 21
Me Qira 623-40Z 450 €

Apartament 1+1 me kuzhine te vecuar me qira ne ne rrugen Muhamet Gjollesha, shume prane zones se 21 Dhjetorit dhe ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ne
Me Qira 714-31b 300 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 1+1 ne zonen e Shallvareve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e katert jo te fundit te nje pa
Me Qira 520-6S 350 €

Apartament 1+1 ne zonen e Shallvareve ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert jo te fundit te nje pallati ...