Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Arlis, ne rrugen e Dibres ne Tirane

ID TRR-1123-28Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 11
Sipërfaqe m2 71
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Arlis, ne rrugen e Dibres, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 11 dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 71m2  dhe siperfaqe te brendshme prej 62m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Orientimi nga JugPerendimi mundeson ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te instaluar ne sallon.
Shtepia jepet me qira totalisht e mobiluar dhe e pabanuar me pare.
Eshte pjese e nje pallati te ri qe ofron ashensor, administrim dhe i pajisur me kamera sigurie.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Bardhyl, rruga Ferit Xhajko, zona e Selvise etj

Cmimi 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 717-43L 430 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3-kateshe ...

Apartament 1+1 me qera prane Ring Center ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri p
Me Qira 418-28L 450 €

Apartament 1+1 me qera prane Ring Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qira ne rugen Peti prane Kopshtit Zoologjik, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2
Me Qira 124-5Z 550 €

Apartament 1+1 me qira ne rugen Peti prane Kopshtit Zoologjik, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qira ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste nj
Me Qira 913-28 400 €

Apartament 1+1 me qira ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha, shume prane me Ring Center ne Tirane

Apartame
Me Qira 116-9K 450 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha, shume prane me Ring Center ne Tirane Apartamenti ndodhet ne ...

Apartament 1+1 me qera prane gjimnazit te gjuheve te huaja Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 719-18L 400 €

Apartament 1+1 me qera prane gjimnazit te gjuheve te huaja Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament per qira prane qendres GKAM, ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 6 te nje
Me Qira 1222-30Z 550 €

Apartament per qira prane qendres GKAM, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Prokop Mima ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pal
Me Qira 1217-65R 450 €

Apartament me qera ne rrugen Prokop Mima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te pajisur me ...