Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Arlis, ne rrugen e Dibres ne Tirane

ID TRR-1223-35Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 11
Sipërfaqe m2 74
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres, pjese e kompleksit Arlis ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e 11 dhe te fundit te nje pallati te ri. 
Ka nje siperfaqe totale prej 74m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 64m2 e organizuar ne sallon se bashku me ambientin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon. 
Orientimi I apartamentit eshte Perendim duke ofrouar nje pamje shume te bukur dhe ndricu natyral. 
Banesa eshte e sapo mobiluar me cdo gje te re, moderne dhe te pabanuar me pare. 
Shtepia eshte pjese e nje pallati te sapo perfunduar te pajisur me dy ashensor si dhe te mireadminstruar. 
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga Ferit Xhajko, Rruga Bardhyl, zona e Selvise etj. 
Ne cmim eshte i perfshire administrimi I pallatit me vlere 20 euro. 

Cmimi: 500 euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne fund te rruges Don Bosko, prane Kompleksit Fiori Di Bosko ne Tirane.
Esht
Me Qira 923-35Z 380 €

Apartament 1+1 me qira ne fund te rruges Don Bosko, prane Kompleksit Fiori Di Bosko ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne ...

Apartament modern 1+1 per qira prane Cirkut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 421-9V 400 €

Apartament modern 1+1 per qira prane Cirkut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ka nje ...


Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e shtate te n
Me Qira 120-6S 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...


Apartament me qira ne rrugen e Barrikadave prane qendres se Tiranes.
Ka nje siperfaqe totale 55m2
Me Qira 323-16Z 600 €

Apartament me qira ne rrugen e Barrikadave prane qendres se Tiranes. Ka nje siperfaqe totale 55m2 dhe organizohet ne ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet katin e dyte te nje p
Me Qira 720-5D 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet katin e dyte te nje pallati te ri te ...

Apartament me qira ne rrugen Margarita Tutulani, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 6 te nj
Me Qira 922-1Z 550 €

Apartament me qira ne rrugen Margarita Tutulani, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te r
Me Qira 219-8L 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qira ne fillim te rruges se Barrikadave tek 9 Kateshet.
Pozicionohet ne katin &nb
Me Qira 823-45R 400 €

Apartament 1+1 me qira ne fillim te rruges se Barrikadave tek 9 Kateshet. Pozicionohet ne katin  e dyte banim te ...