Apartament 1+1 me qira tek Liceu Artistik ne Tirane

ID TRR-423-19Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 4
Sipërfaqe m2 78
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ismail Qemali

Apartament per qira ne rrugen Ismail Qemali, prane zones se TVSH dhe Liceut Artistik ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-te nje pallati te ri me ashensor.
Banesa ka siperfaqe totale prej 78 m2 te organizuar ne sallon ndenje, se bashku me ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Apartamenti eshte  i mobiluar ne menyre bashkohore.
Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionerit te vendosur ne sallon dhe ne dhomen e gjumit.
Orientimi i Apartamentit eshte VeriLindje duke bere qe apartamenti te jete i ndricuar.
Tualeti eshte i pajisur me dritare, kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket perfshire dhe lavastovilia.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati me ashensor qe ofron adminstrim, ashensor dhe i pajisur me kamera sigurie.
Zona ka akses te shpejte me rrugen e Elbasanit, rrugen Papa Gjon Pali II, rrugen Mustafa Matohiti etj.

Cmimi 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën


Apartament 1+1 me qira ne rugen Peti prane Liqenit Artificial, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne
Me Qira 124-4Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rugen Peti prane Liqenit Artificial, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nj
Me Qira 118-29d 500 €

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi
Me Qira 818-9L 480 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh ...

Apartament 1+1 me qera me qera ne zonen e Lundres ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 618-47d 550 €

Apartament 1+1 me qera me qera ne zonen e Lundres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje residence. Ka ...

Apartament 1+1 per qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te
Me Qira 1121-32V 700 €

Apartament 1+1 per qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera prane stadiumit Qemal Stafa, mbi pasticeri Venezia ne Tirane.

Apartamenti ndod
Me Qira 418-46d 550 €

Apartament me qera prane stadiumit Qemal Stafa, mbi pasticeri Venezia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament me qera te Nobis Center ne Tirane. 

Banesa ndodhet ne katin e 3-te me siperfaqe p
Me Qira 615-28b 500 €

Apartament me qera te Nobis Center ne Tirane.  Banesa ndodhet ne katin e 3-te me siperfaqe prej 75 m2. Ndahet ...

Apartament 1+1 per qira prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet e katin e pare te nje palla
Me Qira 221-26V 490 €

Apartament 1+1 per qira prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet e katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...