Apartament 1+1 me qira prane Sheshit Wilson ne Tirane

ID TRR-922-1Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 6
Sipërfaqe m2 62
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Margarita Tutulani

Apartament me qira ne rrugen Margarita Tutulani, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri me  ashensor.
Ka nje siperfaqe totale 62m2 dhe organizohet ne kuzhine se bashku me sallon, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga kondicioneri i vendosur ne sallon.
Banesa ofrohet me qira e mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode.
Zona ka akses te lehte me Sheshin Willson, Stadiumin Dinamo, Bllokun, Liqenin e Tiranes etj.

Cmimi 450 euro/muaj.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne rrugen Qemal Stafa, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 1 te nje vile
Me Qira 922-6Z 350 €

Apartament me qira ne rrugen Qemal Stafa, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 1 te nje vile 3 kateshe me ...

Apartament me qera te Nobis Center ne Tirane. 

Banesa ndodhet ne katin e peste me siperfaqe
Me Qira 415-7b 500 €

Apartament me qera te Nobis Center ne Tirane.  Banesa ndodhet ne katin e peste me siperfaqe prej 70 m2. Ndahet ...

Apartament 1+1 me qira në rrugën Nikolla Tupe në Tiranë.
Banesa ndodhet në
Me Qira 421-44V 400 €

Apartament 1+1 me qira në rrugën Nikolla Tupe në Tiranë. Banesa ndodhet në katin e ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje
Me Qira 722-41Z 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Mustafa Lleshi ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e k
Me Qira 620-11D 350 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Mustafa Lleshi ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e katert te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje vile 3-kates
Me Qira 916-6b 320 €

Apartament me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje vile 3-kateshe, buze rruge ...

Apartament me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te
Me Qira 716-54b 350 €

Apartament me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, prane ...

Apartament 1+1 me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e kate
Me Qira 215-54a 400 €

Apartament 1+1 me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje kompleksi ...