Apartament 1+1 modern me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane (TRR-119-30L)

ID TRR-119-30L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 750 Euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 94.5 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dervish Hima

Apartament 1+1 me qera shume prane Parkut te Madh te Tiranes.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri prane rruges kryesore.

Me nje siperfaqe prej 94.5 m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi se bashku me vend per garderoben, tualet, koridor dhe 1 ballkon.

Banesa eshte e mobiluar plotesisht me te gjitha pajisjet me nje stil bashkekohor dhe te ri.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket dhe k ate instaluar 2 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Ballkoni ofron nje pamje shume te bukur te qytetit me orientim nga veriu.

Zona perreth eshte e qete dhe shume e preferuar si nga vendasit ashtu edhe nga te huajt. Prane saj ndodhet Aba Center, sheshi Nene Tereza dhe parku Kombetar i Tiranes.

Pallati ju ofron siguri maksimale, administrim dhe 4 ashensor. Brenda tij do te gjeni kushte nga me modernet dhe komoditetin e duhur qe ju nevojitet.

Brenda cmimit perfshihet nje vend parkimi per makinen prane pallatit.

Cmimi 750 Euro/muaj perfshire taksat.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katet e larta ne nje pallat te
Me Qira 316-46b 800 €

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta ne nje pallat te ri, prane Aba ...

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Me nje siperfaqe prej 94 m2 ambienti ndah
Me Qira 216-57b 700 €

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 94 m2 ambienti ndahet ne sallon, vend ...

Apartament dupleks me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.
Me nje siperfaqe prej 119 m2 of
Me Qira 214-3 650 €

Apartament dupleks me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 119 m2 ofron ne katin e pare ...

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane
Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te
Me Qira 419-21T 850 €

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ...

Apartament me qira ne zonen shume prane Bllokut dhe stadiumit Dinamo ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Me Qira 920-30a 800 €

Apartament me qira ne zonen shume prane Bllokut dhe stadiumit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallat
Me Qira 1219-10L 700 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, buze rruge ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Prona ndodhet ne katin e peste te nje pal
Me Qira 320-3H 800 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane. Prona ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri te ...

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane, shume prane me kompleksin Tajvan dhe Parkun R
Me Qira 116-16a 800 €

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane, shume prane me kompleksin Tajvan dhe Parkun Rinia. I ...