Apartament 1+1 modern me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane

ID TRR-119-30L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 94.5 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dervish Hima

Apartament 1+1 me qera shume prane Parkut te Madh te Tiranes.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri prane rruges kryesore.

Me nje siperfaqe prej 94.5 m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi se bashku me vend per garderoben, tualet, koridor dhe 1 ballkon.

Banesa eshte e mobiluar plotesisht me te gjitha pajisjet me nje stil bashkekohor dhe te ri.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket dhe k ate instaluar 2 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Ballkoni ofron nje pamje shume te bukur te qytetit me orientim nga veriu.

Zona perreth eshte e qete dhe shume e preferuar si nga vendasit ashtu edhe nga te huajt. Prane saj ndodhet Aba Center, sheshi Nene Tereza dhe parku Kombetar i Tiranes.

Pallati ju ofron siguri maksimale, administrim dhe 4 ashensor. Brenda tij do te gjeni kushte nga me modernet dhe komoditetin e duhur qe ju nevojitet.

Brenda cmimit perfshihet nje vend parkimi per makinen prane pallatit.

Cmimi 700 Euro/muaj perfshire taksat.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat te ri shu
Me Qira 122-43N 600 €

Apartament me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat te ri shume prane me rrugen ...

Apartament dupleks me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.
Me nje siperfaqe prej 119 m2 of
Me Qira 214-3 650 €

Apartament dupleks me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 119 m2 ofron ne katin e pare ...

Apartament 1+1 me qera shume prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje p
Me Qira 1118-44L 600 €

Apartament 1+1 me qera shume prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze ...

Apartament modern prane liqenit Artificial ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 4-rt ne nje komplek
Me Qira 716-32b 650 €

Apartament modern prane liqenit Artificial ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 4-rt ne nje kompleks te ri pallatesh, ...

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane, shume prane me kompleksin Tajvan dhe Parkun R
Me Qira 116-16a 800 €

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane, shume prane me kompleksin Tajvan dhe Parkun Rinia. I ...

Ofrohen 6 garsoniere moderne me qera prane rruges se Barrikadave ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane.
Me Qira 419-32S 750 €

Ofrohen 6 garsoniere moderne me qera prane rruges se Barrikadave ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Ndodhen nga ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin
Me Qira 722-21Z 600 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3te te nje ...

Apartament 1+1 me qera tek Qendra Kristal in Tirana.
Hyrja ndodhet ne katin e 4-te te nje godine te
Me Qira 817-38K 600 €

Apartament 1+1 me qera tek Qendra Kristal in Tirana. Hyrja ndodhet ne katin e 4-te te nje godine te re me ...