Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Misto Mames ne Tirane (TRS-818-43E)

ID TRS-818-43E
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 45.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 66 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Besim Alla

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Besim Alla ne zonen e Misto Mames ne Tirane.

Ndodhet ne katin e V-te te nje kompleksi te ri pallatesh.

Siperfaqja totale eshte 66 m2 dhe siperfaqja e brendshme eshte 56 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet, nje korridor dhe nje ballkon.

Ka dyer dhe dritare shume te mira, dopio xham, te cilat pajisen me grila. Nje pjese e ballkonit eshte e mbyllur me vetrata xhami.

Apartamenti orientohet nga Lindja.

Organizimi i hapesirave te brendshme eshte shume i mire dhe ndricohen nga drita natyrale.

Poshte pallatit ka edhe mundesi per te pushuar.

Ka mundesi parkimi.

Pallati ndodhet buze rruges kryesore dhe ofron administrim dhe ashensor.

Prona ndodhet ne zonen e Misto Mames dhe ka akses ne zonen e Kombinatit, ne zonen e Yzberishtit, ne rrugen Besim Alla dhe ne Unazen e Madhe.

Eshte me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 45.000 Euro i pamobiluar dhe 47.000 Euro i mobiluar

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e I
Në Shitje 514-5j 52.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e II-te te banimit, me ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pa
Në Shitje 418-32L 55.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, buze ...

Apartament per shitje ne rrugen 3 Deshmoret ne Tirane.

Ndodhen ne nje kompleks te ri ne ndertim &
Në Shitje 920-5V 43.485 €

Apartament per shitje ne rrugen 3 Deshmoret ne Tirane. Ndodhen ne nje kompleks te ri ne ndertim  e ...

Apartament per shitje prane shkolles 7 Marsi ne Tirane.
Banesa pozicionohet ne ne katin e dyte te n
Në Shitje 617-51K 56.000 €

Apartament per shitje prane shkolles 7 Marsi ne Tirane. Banesa pozicionohet ne ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne rrugen Thanas Ziko ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te nje pall
Në Shitje 118-31R 56.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Thanas Ziko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Teodor Keko, ne rrugen Milto Sotir Gura, ne Tirane.
Ndodhet
Në Shitje 219-34S 58.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Teodor Keko, ne rrugen Milto Sotir Gura, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te ...

Apartamente per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Ofrohen apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1 per shitj
Në Shitje 120-42D 58.000 €

Apartamente per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ofrohen apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1 per shitje nje nje kompleks ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Tafaj, prane gjimnazit Partizani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e g
Në Shitje 818-50E 55.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Tafaj, prane gjimnazit Partizani ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte dhe te ...