Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Kombinatit ne Tirane

ID TRS-122-12A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 47.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 60
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamdi Cenojmeri

Aparament ne shitje ne rrugen Hamdi Cenojmeri prane Gjimnazit Myslym Keta ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e katert dhe jo te fundit te nje pallati te vjeter.
Siperfaqja e shtepise eshte 60 m2 e ndare ne sallon me kuzhine, dhome gjumi, korridor, tualet dhe nje ballkon te mbyllur.
Apartamenti eshte komplet I rikonstruktuar, I mobiluar dhe e pajisur me paisje elektroshtepiake.
Eshte totalisht e rinovuar se fundmi me instalime elektrike, hidraulike dhe kondicionim te plote.
E pajisur me sistem inverter me bateri qe mban shtepine disa ore ne rast mungese energjie.
Ka nje orientim nga jug-perendimi.
Lidhet me rrugen Llazi Miho dhe ndodhet shume prane Gjimnazit Myslym Keta.
Prona disponon dokumenta te rregullta.

Cmimi: 47.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament ne shitje ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e gjashte te n
Në Shitje 222-13S 58.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati 9 ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 9 dhe te fu
Në Shitje 222-17S 58.500 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9 dhe te fundit te nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Ded Gjon Luli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e shtate te nje pal
Në Shitje 518-64d 55.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Ded Gjon Luli ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Don Bosko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pa
Në Shitje 116-3b 55.000 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, buze ...

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Demir Progri, afer rruges Jordan Misja ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Në Shitje 718-29E 55.000 €

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Demir Progri, afer rruges Jordan Misja ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ...

Garsoniere per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te sapo
Në Shitje 1021-5V 59.000 €

Garsoniere per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te sapo perfunduar. Ka nje ...


Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin dyte te nje kompleksi
Në Shitje 1219-23S 54.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin dyte te nje kompleksi te ri ...

Apartament per shitje ne zonen e kryqezimit te Vasil Shantos ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne ka
Në Shitje 218-42R 52.000 €

Apartament per shitje ne zonen e kryqezimit te Vasil Shantos ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ...