Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Oxhakut ne Tirane

ID TRS-723-62Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 96.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 68.89
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sadik Petrela

Apartament 1+1 ne shitje prane zones se Oxhakut dhe te Xhamllikut, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri ne fazen perfundimtare te ndertimit.
Ka nje siperfaqe totale prej 68.89m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 59.9m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka dalje ne ballkon, nje dhome gjumi e cila ka dalje ne ballkon, nje tualet dhe korridori lidhes.
Eshte e orientuar nga Lindja duke bere qe shtepia te jete e ndricuar pergjate gjithe dites.
Shtepia do te dorezohet nga firma e ndertimit e shtruar me parket, tualeti i pajisur me hidrosanitaret, elektriket dhe dyert, dritaret.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati ne fazen perfundimtare te punimeve te pajisur me sistem kapot, administrim dhe gjelberim.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga e Dibres, rruga Xhanfize Keko, zona e Xhamllikut etj.

Cmimi 96.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje afer Fakultetit  te Mjekesise ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne e
Në Shitje TRs-117-28d 85.000 €

Apartament 1+1 per shitje afer Fakultetit  te Mjekesise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne e 7te dhe te fundit ...

Apartament 1+1 ne shitje prane shkolles se Baletit, ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Banesa
Në Shitje 723-3Z 83.000 €

Apartament 1+1 ne shitje prane shkolles se Baletit, ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ...

Apartament 1 + 1 per shitje ne Rrugen e Kavajes ne Tirane

Apartamenti pozicionohet ne katin e 10
Në Shitje 1015-41K 83.000 €

Apartament 1 + 1 per shitje ne Rrugen e Kavajes ne Tirane Apartamenti pozicionohet ne katin e 10 te nje pallati te ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane.
Banesa ka nje siperfaqe prej 58.2 m
Në Shitje 123-4V 85.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane. Banesa ka nje siperfaqe prej 58.2 m2. Ndodhet ne katin ...

Apartament 1+1 ne shitje prane zones se Oxhakut dhe te Xhamllikut, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet
Në Shitje 723-61Z 99.000 €

Apartament 1+1 ne shitje prane zones se Oxhakut dhe te Xhamllikut, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 5 dhe te ...

Apartamente per shitje prane Policise Bashkiake ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamentet ndodh
Në Shitje 418-42d 91.200 €

Apartamente per shitje prane Policise Bashkiake ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne katin e ...

Apartament per shitje tek Residenca Kodra e Diellit 1, ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne ka
Në Shitje 123-62Z 105.000 €

Apartament per shitje tek Residenca Kodra e Diellit 1, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje ...

Apartament 1+1 per shitje  tek Amma Residence prane rruges Jordan Misja.
Pozicionohet ne katin
Në Shitje 523-11X 90.440 €

Apartament 1+1 per shitje  tek Amma Residence prane rruges Jordan Misja. Pozicionohet ne katin e peste, te nje ...