Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Porcelanit ne Tirane

ID TRS-1022-42G
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 66.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 60 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hysen Gjura

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Hysen Gjura ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe prej 60 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet 
dhe nje ballkon.
Shtepia shitet e pamobiluar dhe ofron punime te brendshme te mira.
Pozicionimi i apartamentit ofron drite natyrale pergjate dites.
Zona eshte e qete dhe e zhvilluar prane sherbimeve te ndryshme si: shkolla, universitete, supermarket, farmaci etj.
Ka akses te lehte ne rrugen Xhanfize Keko, zonen e Porecelanit, Xhamllekut, Pazarin e ri etj.
Prona disponon certificate te rregullt pronesie. 

Cmimi 66.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartment 1+1 ne shitje ne rrugen Riza Cuka.
Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati ekzistues
Në Shitje 723-23R 64.000 €

Apartment 1+1 ne shitje ne rrugen Riza Cuka. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe ...

Apartament 1+1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare ban
Në Shitje 1120-55D 62.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Në Shitje Trs-1218-12d 75.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat
Në Shitje 1019-51S 60.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te ndertuar ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane

Ndodhet ne katin e 3-te te nje palla
Në Shitje 1220-11V 75.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Ka ...

Apartament 2+1 per shitje afer Bulevardit Bajram Curri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje
Në Shitje 1118-30L 72.000 €

Apartament 2+1 per shitje afer Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Fadil Rada, ne Tirane. 

Apartamenti ndodhet ne katin e g
Në Shitje 518-21E 75.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Fadil Rada, ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte, pallat i ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Teodor Keko, ne rrugen Milto Sotir Gura, ne Tirane.

Ndodhe
Në Shitje 219-34S 58.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Teodor Keko, ne rrugen Milto Sotir Gura, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete ...