Apartament 1+1 per shitje tek Zogut te Zi ne Tirane

ID TRS-1221-8N
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 76.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 62
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Zogu i Zi

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e dyte banim te nje pallati te ndertuar pas vitit 2005 i cili eshte i pajisur me ashensor dhe eshte i administruar mire.
Pallati ndodhet buze rruges kryesore.
Apartamenti perfshin nje sallon se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, nj korridor, nje tualet dhe nje ballkon te mbyllur, e cila ne siperfaqe te brendshme prej 62 m2.
Banesa ofrohet e mobiluar thjeshte dhe kendshem duke ofruar te gjitha kushtet e nje jetese komode per familjaret, kuzhina ndan nje ambient me sallonin ku kuzhina eshte komplet e arreduar, salloni eshte i bollshem dhe i shtruar me parket, dhoma e gjumit ka krevat dopio, eshte e shtruar me pllaka dhe ka mjaft hapesire, banjoja ka dush te mbyllur dhe ballkoni eshte mbyllur me dritare dhe perdoret per te gatuar.
Orientohet nga veri lindja.
Cdo ambient shtepiak ngrohet dhe ftohet nga kondicioneret e instaluar.
Kryqezohet me rrugen Asim Vokshi, rrugen e Durresit dhe rrugen Muhamet Gjollesha.
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 76.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne kryqezimin Myslym Shyri me Muhamet Gjollesha.

Apartamenti ndodhet ne kat
Në Shitje 517-17K 87.000 €

Apartament per shitje ne kryqezimin Myslym Shyri me Muhamet Gjollesha. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat
Në Shitje 421-24V 85.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje prane shkolles Bajram Curri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare
Në Shitje 218-66R 62.000 €

Apartament per shitje prane shkolles Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ndertese dy ...

Apartament modern per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-t ne nje pallat
Në Shitje 515-12b 81.200 €

Apartament modern per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-t ne nje pallat te ri te ...

Apartament 2+1 per shitje afer Bulevardit Bajram Curri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje
Në Shitje 1118-30L 72.000 €

Apartament 2+1 per shitje afer Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 1 + 1 per shitje ne Rrugen e Kavajes ne Tirane

Apartamenti pozicionohet ne katin e 10
Në Shitje 1015-41K 83.000 €

Apartament 1 + 1 per shitje ne Rrugen e Kavajes ne Tirane Apartamenti pozicionohet ne katin e 10 te nje pallati te ...

Apartmente per shitje prane Spitalit Nene Tereza ne Tirane.
Pallati po ndertohet me cilesi te
Në Shitje 1121-23N 73.700 €

Apartmente per shitje prane Spitalit Nene Tereza ne Tirane. Pallati po ndertohet me cilesi te larte dhe pritet te ...

Apartament 1+1 per shihtje prane Kishes Ortodokse ne rrugen Besim Imami ne Tirane.

Banesa pozicio
Në Shitje 617-2L 77.000 €

Apartament 1+1 per shihtje prane Kishes Ortodokse ne rrugen Besim Imami ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e ...