Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Selvise ne Tirane

ID TRS-223-38R
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 130.000
Kati 10
Sipërfaqe m2 75
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Apartament  1+1 ne shitje ne Rrugen e Dibres prane qendres se Tiranes.
Shtepia ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati te ri, me dy ashensore.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 75 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 68 m2 te organizuar ne 1 sallon se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon .
Banesa ofrohet totalisht e mobiluar dhe e arreduar ne menyre te vecante dhe modene duke shfrytezuar hapesirat me se miri.
Kuzhina gjithashtu ka te gjitha pajisjet e nevojshme per te ofruar nje jetese sa me komode.
Dhoma e gjumit ka hapesire te bollshme duke ofruar dhe nje hapesire pune dhe garderobe. 
Orientimi i apartamentit eshte nga lindja, nga ku mund te shihet Dajti. Si e tille , drita dhe ngrohtesia nuk i mungon baneses . Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga dy kondicionere te instaluar ne te dy ambientet.
Apartamenti  ka sistem kapote per termoizolim dhe gjithashtu pozicionimi i tij ofron qetesi dhe izolim nga zhurmat e makinave.
Apartamenti ndodhet  ne nje nder zonat me te kerkuara te Tiranes, e cila ofron akses te lehte me te gjitha zonat kryesore si: Sheshi Selvia , Qender, QSUT, Rruga Siri Kodra, Rruga Tafaj dhe te tjera rruge lidhese.
Apartamenti disponon certifikate te rregullt pronesie.


Cmimi: 130.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane.
Pozicionuar ne nje pallat modern te vitit 2
Në Shitje 821-30A 133.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Pozicionuar ne nje pallat modern te vitit 2019, ne katin e ...

Apartamente 1+1 per shitje prane rruges Jordan Misja ne Tirane

Ndodhen ne katin e dyte te nje pal
Në Shitje 322-28V 123.200 €

Apartamente 1+1 per shitje prane rruges Jordan Misja ne Tirane Ndodhen ne katin e dyte te nje pallati te sapo ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tret
Në Shitje 1120-42D 120.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ne ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco, shume prane sheshit Avni Rrustemi ne Tirane.&
Në Shitje 523-17A 138.700 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco, shume prane sheshit Avni Rrustemi ne Tirane.  Pozicionohet ...

Apartament ne shitje ne rrugen Mustafa Lleshi, tek Dega e Thesarit, prane rruges se Elbasanit ne Tir
Në Shitje 423-31Z 144.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Mustafa Lleshi, tek Dega e Thesarit, prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne kat
Në Shitje 1123-16X 138.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje ...

Apartament per shitje prane Gjykates se Apelit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e trete te nje pall
Në Shitje 121-13B 120.000 €

Apartament per shitje prane Gjykates se Apelit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri te ...

Apartament modern per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne nj
Në Shitje 716-19b 140.000 €

Apartament modern per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, ...