Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRS-423-31Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 144.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 92
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Ruga Mustafa Lleshi

Apartament ne shitje ne rrugen Mustafa Lleshi, tek Dega e Thesarit, prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri pa ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 92m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 81.9m2  te organizuar ne sallon, ambient gatimi i ndare, nje dhome gjumi, nje tualet dhe koridori lidhes.
Orientimi i apartamentit eshte Perendim duke bere qe apartamenti te kete ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga Elbasanit, rruga Petro Nini Luarasi, dhe me qendren e Tiranes.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 144.000 euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. 
I pozicionuar ne katin e dyte me pamj
Në Shitje 822-27A 130.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.  I pozicionuar ne katin e dyte me pamje te gjere nga ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7 te nje pal
Në Shitje 224-54X 135.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati me ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco, shume prane sheshit Avni Rrustemi ne Tirane.&
Në Shitje 523-17A 138.700 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco, shume prane sheshit Avni Rrustemi ne Tirane.  Pozicionohet ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne kati
Në Shitje 324-5X 135.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nje ...

Apartament 1+1 ne rrugen e Kavajes, prane Qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e VII-te te nje pa
Në Shitje 1018-48E 154.000 €

Apartament 1+1 ne rrugen e Kavajes, prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e 3te te nje p
Në Shitje 323-37A 150.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane.  Pozicionohet ne katin e 3te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane.
Pozicionuar ne nje pallat modern te vitit 2
Në Shitje 821-30A 133.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Pozicionuar ne nje pallat modern te vitit 2019, ne katin e ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne kat
Në Shitje 1123-16X 138.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje ...