Apartament 1+1 ne shitje prane sheshit Skenderbej ne Tirane

ID TRS-1123-33Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 168.000
Kati 8
Sipërfaqe m2 62.5
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kajo Karafili

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Kajo Karafili, ne qender ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 62.5m2  dhe siperfaqe te brendshme prej 51.3m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet, nje ballkon dhe korridori lidhes.
Orientimi nga Jugu mundeson ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Shtepia eshte e shtruar me parket. Pamja e apartamentit eshte e lire.
Shtepia shitet pjeserisht e mobiluar.
Eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me 2 ashensor, administrim dhe i pajisur me kamera sigurie.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga e Durresit, rruga Kavajes, rruga Myslym Shyri etj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 168.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Ramazan Shijaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati t
Në Shitje 224-35G 169.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Ramazan Shijaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te perfunduar ne ...

Apartament 1+1 per shitje ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nj
Në Shitje 1217-53L 154.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 ne rrugen e Kavajes, prane Qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e VII-te te nje pa
Në Shitje 1018-48E 154.000 €

Apartament 1+1 ne rrugen e Kavajes, prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ri. Ka ...

Apartamente 1+1 ne shitje ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane.
Kjo prone nje siperfaqe tota
Në Shitje 913-2 170.500 €

Apartamente 1+1 ne shitje ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane. Kjo prone nje siperfaqe totale rreth 155 m2, ne ...