Apartament 1+1 ne shitje prane Qendres se Tiranes (TRS-1018-48E)

ID TRS-1018-48E
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 154.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 110 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Apartament 1+1 ne rrugen e Kavajes, prane Qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe totale prej 110 m2 dhe siperfaqe te brendshme 95 m2 e cila organizohet ne nje dhome ndenje, nje kuzhine te vecuar, nje dhome gjumi, nje korridor, nje tualet dhe dy ballkone.

Ofrohet bosh. Ambienti eshte i shtruar me parket. Ka dyer dhe dritare shume te mira. Pajisjet hidrosanitare jane shume te mira. Ne banese jane kryer edhe punime gipsi.

Apartamenti eshte ne kushte shume te mira.

Orientimi eshte nga jugu.

Mund te perdoret per banim ose per zyra. Ne kete pallat ka edhe plot ambiente te tjera qe funksionojne si biznese.

Pallati ofron administrim dhe dy ashensore. Ndodhet buze rruges kryesore.

Prona ka akses ne Qendren e Tiranes, ne rrugen e Kavajes, ne rrugen e Durresit, ne rrugen Myslym Shyri dhe rruge te tjera nderlidhese ne qytet.

Ka certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 154.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje tek Tirana Garden Building.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte teknik.
Në Shitje 620-28D 152.875 €

Apartament 1+1 per shitje tek Tirana Garden Building. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte teknik. Siperfaqja totale e ...

Apartament per shitje ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3-te ne nje pall
Në Shitje 1014-74b 150.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne nje nga pallatet me moderne te ndertuara sefundmi
Në Shitje 620-14a 145.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne nje nga pallatet me moderne te ndertuara sefundmi. Pallat me cilesi ...

Apartament per shitje ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat ekzi
Në Shitje 915-38b 150.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat ekzistues, buze rruge ...

Apartament modern per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne nj
Në Shitje 716-19b 140.000 €

Apartament modern per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, ...