Apartamente 1+1 per shitje ne zonen e Ujit te Ftohte ne Vlore

ID VLS-1220-1D
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 61.200
Kati 1
Sipërfaqe m2 64.4
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Vlore
Adresa Uji i ftohte

Apartamente 1+1 per shitje prane rruges Dhimiter Konomi ne Vlore.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te trete te nje kompleksi residencial te sapondertuar.
Disponohen dy apartamente me siperfaqe totale prej 64.4 m2 dhe siperfaqe te brendshme 55 m2.
Apartamentet jane te pabanuar me pare, ofrojne pamje fantasttike nga deti, njeri nga ato pjeserisht.
Organizohen ne sallon, kuzhine, nje dhome gjumi, ballkon dhe tualet.
Kompleksi eshte ndertuar me punime mjaft cilesore, me pishine, mjedise gjelberuese perreth, dhe komoditete si restorant, supermarket etj.
Zona eshte nje nder zonat me te preferuara te qytetit  ku ofron qetesi, ajer te paster etj.
Te pajisura me certifikata te rregullt pronesie.
Apartamenti, ne kat te trete, me pamje ballorene nga deti kushton 64.400 Euro dhe apartamenti ne katin e pare banim pamje pjeserisht nga deti kushton 61.200 Euro.

Cmimi 61.200 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje te Kompleksi Diamond Hill ne Vlore.

Ndodhet ne katin e 1-re te nje pall
Në Shitje VLS-519-1S 75.000 €

Apartament 1+1 per shitje te Kompleksi Diamond Hill ne Vlore. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 1+1 ne shitje te Uji Ftohte ne Vlore.
Apartamenti ndodhet ne katin e III te nje kompleks
Në Shitje VLS-313-1 52.000 €

Apartament 1+1 ne shitje te Uji Ftohte ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e III te nje kompleks pallatesh te ri, ...