Apartament 1+1 ne shitje tek Kthesa e Kamzes ne Tirane

ID TRS-923-20R
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 75.000
Kati 7
Sipërfaqe m2 117
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kastrioteve

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Kastriotet prane Terminalit te Autobuseve te Veriut dhe Jugut.
Pozicionohet ne katin e 7 dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 117 m2 dhe siperfaqe te brenshme prej 103 m2 te organizuar ne 1 sallon se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe verande. 
Ofrohet i pamobiluar, i shtruar me pllaka dhe i pajisur me sistem cilesor elektrik dhe hidraulik.
Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje duke mundesuar ndricim natyral pergjate gjithe dites dhe pamje te lire. 
Zona eshte e zhvilluar dhe mjaft e preferuar duke qene se prane saj gjenden te gjitha sherbimet e nevojshme ne perditshmeri. 
Ka akses te lehte me Unazen e Madhe, Autostraden Tirane-Durres, zonen e Institutit etj.
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie. 

Cmimi: 75.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje prane Gjimnazit Cajupi, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe t
Në Shitje 722-2Z 79.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane Gjimnazit Cajupi, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe te fundit  te ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes, prane Qendres Globe ne Tirane.

Ndodhet ne katin e s
Në Shitje 918-42S 73.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes, prane Qendres Globe ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nj
Në Shitje 216-68K 63.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shitje prane Bulevardit Zhan D'Ark ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te n
Në Shitje 1120-16V 66.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane Bulevardit Zhan D'Ark ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane.
Banesa ka nje siperfaqe prej 58.2 m
Në Shitje 123-4V 85.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane. Banesa ka nje siperfaqe prej 58.2 m2. Ndodhet ne katin ...

Apartament 1+1 per shitje tek kompleksi Vizion Plus ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Në Shitje 1120-3a 69.000 €

Apartament 1+1 per shitje tek kompleksi Vizion Plus ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4-rt te nje prej ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Në Shitje 221-4D 62.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne kompleksin Vizion Plus ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Në Shitje 220-48a 78.000 €

Apartament per shitje ne kompleksin Vizion Plus ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati ...