Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane

ID TRS-1023-28Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 73.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 56.12
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko
Planimetria Shkarko

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko, pjese e kompleksit Twister Palace ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri ne fazen e ndertimit.
Me nje siperfaqe totale prej 56.12m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 48.32m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi nje tualet, nje ballkon dhe  korridori lidhes.
Orientimi nga Jugu mundeson ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Planimetria e apartamentit eshte e rregullt.
Banesa eshte pjese e nje godine qe ka 11 kate banim, 1 kat dyqane dhe 2 kate parkim nëntokë. 
Godina eshte projektuar per tu ndertuar me sistem kapot.
Objekti do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, 2 ashensore, siguri 24 orë si dhe sherbime te ndryshme.
Zona ka akses te shpejte ne zonen e Laprakes, rruga Jordan Misja, zona e Zogut te Zi.


Cmimi 1300 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne Linze ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte t
Në Shitje 723-49X 80.650 €

Apartament 1+1 per shitje ne Linze ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Kristo Dako ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati t
Në Shitje 1119-69S 60.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Kristo Dako ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter. Ofron ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Eshref Frasheri prane kompleksit Vizion Plus.
Ndodhet ne katin e
Në Shitje 623-14R 79.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Eshref Frasheri prane kompleksit Vizion Plus. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te
Në Shitje 520-24S 70.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Shtepia ka ...

Apartament 1+1 per shitje prane Qendres Globe ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te
Në Shitje 518-7L 65.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane Qendres Globe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje pal
Në Shitje 620-6S 70.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter. Ka ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Në Shitje 1016-2K 65.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Bedri Karapici tek Kompleksi Tirana Golden Park ne Tirane.&
Në Shitje 1221-43S 58.500 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Bedri Karapici tek Kompleksi Tirana Golden Park ne ...