Apartament 1+1 per qera ne Linze ne Tirane

ID TRR-723-32X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350
Kati 3
Sipërfaqe m2 71
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Linze

Apartamet 1+1 per qera prane zones se Freskut ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri pa ashensor.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 71 m2 dhe eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, ne dhome ndenje dhe kuzhine, tualet, ballkon dhe nje korridor qe lidh te gjitha dhomat se bashku. 
Apartamenti ofrohet i mobiluar te investuar koheve te fundit. 
Orientohet nga perendimi duke ofruar nje ndricim natyral. 
Prane pallatit mund te gjeni dhe mundesi parkimi.
Pallati ndodhet ne nje zone te qete, me gjelberim dhe ajer te paster. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Linzes, ne  zonen e Freskut dhe ne zonen e Dajtit.

Cmimi: 350 euro/muaji

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Garsoniere me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te
Me Qira 613-11 250 €

Garsoniere me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje vile me ...

Apartament me qera rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Ndodhet ne aktin e 5-te te nje pallati te ri b
Me Qira 517-31L 300 €

Apartament me qera rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne aktin e 5-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Avzi Nela prane rruges Jordan Misja dhe Kompleksit Fiori Di Bosko n
Me Qira 823-2Z 300 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Avzi Nela prane rruges Jordan Misja dhe Kompleksit Fiori Di Bosko ne Tirane. Shtepia ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te r
Me Qira 517-30L 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ali Pashe Gucia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat
Me Qira 319-37L 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ali Pashe Gucia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume ...

Apartament 1+1 per qera ne rrugen Grigor Heba, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati t
Me Qira 822-21G 370 €

Apartament 1+1 per qera ne rrugen Grigor Heba, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Ka nje ...

Apartament  1+1 me qera ne rrugen Bill Klinton, prane qendres Kristal dhe Komunes se Parisit, n
Me Qira 1222-40R 280 €

Apartament  1+1 me qera ne rrugen Bill Klinton, prane qendres Kristal dhe Komunes se Parisit, ne Tirane. Ndodhet ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Budi ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile 3
Me Qira 1115-41K 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Budi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile 3 kateshe. Me nje ...