Apartament 1+1 me qira tek kryqezimi i rruges Hoxha Tahsin me rrugen Bardhyl, ne Tirane

ID TRR-1122-3Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 1
Sipërfaqe m2 60
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hoxha Tahsin

Apartament me qira ne fund te rruges Hoxha Tahsim, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1 te nje vile private ne kryqezimin e rruges Bardhyl me Hoxha Tahsin.
Banesa ka nje siperfaqe totale prej 60m2 dhe eshte e organizuar ne sallon me kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Shtepia jepet per qira totalisht e mobiluar, me cdo gje te re dhe eshte e pabanuar me pare.
Vila ofron privatesi dhe siguri.
Ofrohet nje post parkimi me qira ne oborrin e viles.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ka akses te shpejte me rrugen Bardhyl,  Xhamllikun, dhe zonen e Brrylit etj.


Cmimi: 400 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira prane restorant Bujtina e Gjelit ne zonen  e Don Boskos, ne Tirane.
Ban
Me Qira 1122-8Z 450 €

Apartament 1+1 me qira prane restorant Bujtina e Gjelit ne zonen  e Don Boskos, ne Tirane. Banesa eshte e ...

Apartament me qera prane rruges Pjeter Budi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te n
Me Qira 1117-1d 500 €

Apartament me qera prane rruges Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te
Me Qira 916-4b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, te ndertuar ...

Apartament me qera ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat t
Me Qira 215-10b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5
Me Qira 616-27K 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ...

Apartament 1+1 me qera tek kompleksi Vizion Plus kulla 2, rruga Don Bosko ne Tirane.

Pozicionohet
Me Qira 517-38a 350 €

Apartament 1+1 me qera tek kompleksi Vizion Plus kulla 2, rruga Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9 , jo ...

Apartament 1+1 me qera ne Tirane, tek rruga e Kavajes.

Apartamenti pozicionohet ne katin e 11-te
Me Qira 915-30m 300 €

Apartament 1+1 me qera ne Tirane, tek rruga e Kavajes. Apartamenti pozicionohet ne katin e 11-te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi  ne Tirane.

Pozicionohet ne katin &
Me Qira 615-55m 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi  ne Tirane. Pozicionohet ne katin  e tete te nje ...